+ * -
امروز 28 دي ماه ، 1395
سهراب سپهری | Sohrab Sepehri: تالار گفتمان

تالار گفتگوی سايت دوستداران سهراب سپهري :: نمايش موضوعات - کتاب جای پای دوست

کتاب جای پای دوست

ارسال موضوع جديد  پاسخ به اين موضوع    

تالار گفتگوی سايت دوستداران سهراب سپهري صفحه اول انجمن -> به جا مانده ها...

نمايش موضوع قبلي :: نمايش موضوع بعدي  
نويسنده پيغام

golnar
کاربر جدید
کاربر جدید

وضعيت: آفلاين
24 شهريور ماه ، 1389
تعداد ارسالها: 24
امتياز: 0
تشکر کرده: 12
تشکر شده 34 بار در 17 پست

ارسالارسال شده در: شنبه، 28 خرداد ماه ، 1390 11:13:34    موضوع مطلب: کتاب جای پای دوست پاسخ همراه با اعلان

خیلی احتیاج دارم که تو را ببینم، آدمی مثل تو را که نمی شود برایش جنسیت قائل شد. مثل افراد مقدس که هیچ وقت آدم نمی داند که اینها مرد هستند یا زن. چون چیزی بالاتر از این حرف ها هستند. قول داده بودی که زود بیایی، مادرت می گفت که حالاها قصد آمدن نداری و این مرا خیلی نگران کرد چون در اطراف آدم نمی بینم و این خیلی رنجم می دهد. ... تو خوب هستی سهراب، و به دلیل خوب بودنت باید گوش کنی و مزخرفاتم را بخوانی. دلم می خواهد از خودت برایم بنویسی و از کارهایی که می کنی. چه قدر دلم می خواهد که تو در ایران و پیش ما باشی. وجود تو خیلیها را شرمنده می کند. تو بدون آن که بخواهی مثل یک خنجر توی چشم این و آن فرو می روی. ... کاش من شهامت این را داشتم که مثل تو گوشه گیر و منزوی بشوم. کاش به آن درجه از خلوص می رسیدم ... / 21مهر1349/م-ا/

او (نازی) می گفت: حرفهای آقای سپهری را امروز می فهمم که می گفتند: هنوز «غم بزرگ را نداری که از جزئیات ناراحت می شوی.» / از لندن به تهران/ 11/7/1338/فریده-ش/

... –وحال به شما پناه می آورم- بدین خاطر که سالهاست که یادآور مفیدی برای من بوده اید –یادآور پاکی، دوستی، عشق- به یاد می آورید که یک بار در بازگفت این سخن من که می خواهم از غروب بازگردم، به من گفتید: «که آدم باید مثل یک پرنده باشد براش تنها این مهم باشد که روی درخت بنشیند و نه چه درختی.» صدایتان را هنوز در گوشم می شنوم. /شیراز/24دی/ ر /

"نامه های دوستان سهراب-کتاب جای پای دوست"

بازگشت به بالا

رويت مشخصات كاربر ارسال پيغام شخصي ارسال ايميل
کاربرانی که برای این ارسال از golnar تشکر کرده اند Aram, rainy, sabzineh

Aram
مدیر سایت
مدیر سایت

وضعيت: آفلاين
28 دي ماه ، 1388
تعداد ارسالها: 36
امتياز: 0
تشکر کرده: 45
تشکر شده 21 بار در 13 پست

محل سكونت: کرج

ارسالارسال شده در: يكشنبه، 29 خرداد ماه ، 1390 15:49:46    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

خیلی زیبا بود. به ویژه نامه ی یکم. سپاس.

بازگشت به بالا

رويت مشخصات كاربر ارسال پيغام شخصي شناسه Yahoo
تمامي مطالب ارسال شده:   
ارسال موضوع جديد   پاسخ به اين موضوع   

تالار گفتگوی سايت دوستداران سهراب سپهري صفحه اول انجمن -> به جا مانده ها...

زمان پيشفرض سايت: ساعت گرينويچ + 3.5 ساعت
صفحه 1 از 1

نام کاربري:      کلمه عبور:     

~ يا ~
عضويت در سايت